Yeniex Döviz olarak, hizmet sunduğumuz kurumsal veya bireysel müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ister bankalar aracılığı ile (havale – eft ), ister özel güvenlikli kuryelerimiz ile hızlı ve güvenilir nakit transfer hizmeti sağlıyoruz.

Müşterilerimizin her türlü döviz alım ve satım işlemlerine özel kur opsiyonları uygulayarak yapmış oldukları tüm işlemlerde avantajlar sunuyoruz. Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda istikrarlı stratejiler ile kalite ve güvene dayalı bir anlayış ile hizmet sunuyoruz İşlem hacmi ve müşteri portföyünü müşteri memnuniyeti çerçevesinde en iyi şekilde yönetiyoruz

Yeniex Döviz olarak, müşterilerimize her daim en üst düzeyde hizmet sağlayabilmek için en yeni teknolojileri sistemlerimize entegre ederek yoğun iş temposunda döviz alış ve satış işlemlerini mümkün olan en kısa sürede ve en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizle anlık piyasa fiyatlarını (canlı veri) paylaşmak için en güncel internet teknoloji ve alt yapılarını kullanıyor iletişim ve erişim kalitesini en yüksek seviyede tutuyoruz.